अदालतको निर्णयलाई साह्रै गम्भीरतापूर्वक उठाउँछौँ : सुवास नेम्वाङ

अदालतको निर्णयलाई साह्रै गम्भीरतापूर्वक उठाउँछौँ : सुवास नेम्वाङ
This image has an empty alt attribute; its file name is Lokantar-2.jpg

सर्वाेच्च अदालतको आदेशानुसार सङ्घीय संसद्को अधिवेशन आजदेखि शुरू हुँदैछ । सरकारको सिफारिसमा राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले नयाँबानेश्वरस्थित संसद् भवनमा अपराह्न ४ बजेका लागि अधिवेशन आह्वान गरेकी हुन् ।

प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले प्राप्त गर्ने विश्वासको मतको छिनोफानो भई आगामी राजनीतिलाई दिशानिर्देश गर्ने भएकाले अधिवेशनलाई राष्ट्रिय तथा अन्तर्राष्ट्रिय क्षेत्रबाट निकै चासोका साथ हेरिएको छ । मुलुकमा राजनीतिक परिवर्तनका लागि भएका जनआन्दोलनका सहयात्री नेपाली कांग्रेस र नेकपा एमालेबीच अदालतको फैसलाप्रति मत विभाजन देखिन्छ …

पूरा समाचार पढनुहोस

Leave a comment

Send a Comment

Your email address will not be published.